اخبار پولپو, راهنمای خرید, صنعت پوشاک

فروش پوشاک مردانه در اینستاگرام

فروش پوشاک در اینستاگرام

محبوبیت روزافزون اینستاگرام باعث شده است تا علاقه‌مندان به کسب و کارهای اینترنتی آن را به عنوان دومین گزینه مناسب پس از فروشگاه‌های آنلاین بدانند. مردم نیز ایسنتاگرام را به عنوان مسیری برای انجام خرید اینترنتی خود پذیرفته‌اند. مقاله پیش‌رو نیز نگاهی دارد به فروش پوشاک مردانه در اینستاگرام. همچنین در این مقاله به معرفی پیج فروش پوشاک مردانه «پولپو» می‌پردازیم:

https://www.instagram.com/polpo.ir

تجارت الکترونیک

دهه 1960 زمانی بود که تجارت الکترونیک برای نخستین بار معرفی شد و طی دهه 1990 و اوایل دهه 2000 رشد کرد. از آن پس بود که در سراسر جهان شرکت‌های مختلف تجاری و یا حتی افراد علاقه‌مند به فعالیت در حیطه تجارت به این نتیجه رسیدند که تجارت الکترونیک بهتر از روش‌های قدیمی و سنتی فروش است. چرا که صرف هزینه کمتر و بیشتر دیده شدن از جمله مزایای این سبک جدید داد و ستد برای آنها بود. از سوی دیگر راحتی در انجام خرید، صرفه‌جویی در زمان، امکان انتخاب گزینه‌های بیشتر و در دسترس بودن نیز از مزایای تجارت الکترونیک برای مشتریان بوده و هست. با گذشت زمان و گسترش اینترنت، پلتفرم‌های اجتماعی مختلفی همچون اینستاگرام نیز پا به این عرصه گذاشتند. به این ترتیب پدیده نوظهور تجارت الکترونیک، از محدوده فروشگاه‌های اینترنتی فراتر رفته و فعالیت آن به گستره جدیدی به نام شبکه‌های اجتماعی راه یافت.

 

اینستاگرام و مارکتینگ

امروزه در میان شبکه‌های اجتماعی بی‌شک اینستاگرام محبوب‌ترین آنها به شمار می‌رود. همین محبوبیت و شمار بسیار بازدیدکنندگان آن باعث شده است تا کمپانی‌ها و یا حتی صاحبان مشاغل کوچک به فکر بهره‌گیری از آن در زمینه کاری خود باشند. تصویر محور بودن، افزایش تعداد بازدیدکنندگان به دلیل امکان جذب دنبال‌کنندگان یا همان فالوورهای بیشتر از دلایل جایگزینی اینستاگرام به جای راه‌اندازی وب‌سایت‌های فروش اینترنتی عنوان شده است.

 

فروش پوشاک مردانه در اینستاگرام

همچنان که گفته شد پرطرفدار بودن و در دسترس بودن اینستاگرام آن را تبدیل به یکی از جایگاه‌های مهم در تجارت الکترونیک کرده است. فروش پوشاک مردانه از طریق اینستاگرام یکی از این موارد است. فروشندگان پوشاک مردانه با استفاده از این روش توانسته‌اند علاوه بر معرفی برندهای متنوع به طیف گسترده‌ای از اشخاص، به فروش بالایی نیز برسند.

 

پیج فروش پوشاک مردانه «پولپو»

پوشاک مردانه «پولپو» در شبکه اجتماعی اینستاگرام حضور فعالی دارد. سعی پولپو بر این است که به‌روزترین و جوان‌پسندترین محصولات را برای فروش در شبکه اینستاگرام ارائه کند. ارسال محصولات پولپو به سراسر ایران به صورت رایگان صورت می‌گیرد. اخبار پوشاک و مد نیز در این پیج به سمع و نظر مخاطبین می‌رسد.

 

در ادامه به مزایای خرید از صفحه اینستاگرام فروش پوشاک «پولپو» می‌پردازیم:

 

1. قرار دادن عکس‌های باکیفیت از زوایای مختلف به همراه توضیحات کامل

اینستاگرام شبکه‌ای اجتماعی با بیشترین تمرکز بر روی عکس و فیلم است. قرار دادن عکس‌های باکیفیت و جذاب از انواع پوشاک مردانه در آن باعث می‌شود تا مخاطب تصور کند پشت ویترین تمیز یک مغازه است. احساسی که در خرید او نیز مؤثر خواهد بود. علاوه بر این، فروشندگان موفق پوشاک مردانه در اینستاگرام به خوبی می‌دانند که به دلیل عدم امکان لمس اجناس توسط مشتری باید عکس‌ها تحت زوایای مختلف و به همراه توضیحات کاملی در مورد آنها از قبیل جنس و سایز باشد. چیزی که در فروشگاه پولپو به خوبی رعایت می‌شود.

 

2. معرفی پوشاک مردانه با استفاده از مانکن‌های واقعی

چوب لباسی‌های ساده و یا آدمک‌های سرد و بی‌روح گزینه‌هایی نیستند که یک فروشنده حرفه‌ای پوشاک مردانه در اینستاگرام از آنها استفاده کند. انتخاب این افراد مانکن‌هایی واقعی و خوش چهره هستند چرا که مخاطبان تصویر بهتری از تنخور لباس را خواهند داشت. پولپو در تهیه عکس از محصولات خود از مانکن‌های ورزشکار و جوان استفاده می‌کند.

 

3. درج اطلاعات کامل در بیو پیج اینستاگرام

اعتماد کردن به افراد در دنیای مجازی کار راحتی نیست مخصوصا اگر قرار باشد خریدی انجام گیرد و مبلغی پرداخت شود. فروشندگان حرفه‌ای اینستاگرامی در زمینه پوشاک مردانه نیز با آگاهی از این موضوع همواره این اصل مهم را رعایت می‌کنند که باید برای مشتریان خود قابل اعتماد، واقعی و در دسترس باشند. به همین جهت «پولپو» کلیه راه‌های ارتباطی خود را در صفحه اینستاگرام و نیز در سایت خود درج کرده است.

 

4. آگاهی از اصول تبلیغات اینستاگرامی و روش‌های جذب فالوور

فروشندگان پوشاک مردانه این واقعیت را پذیرفته‌اند که اینستاگرام بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی بازاریابی است. از همین رو آنها با بهره‌گیری از انواع تبلیغات اینستاگرامی یعنی تصویری، ویدیویی و آلبومی در کنار توجه به اصولی بودن تبلیغات، توانسته‌اند در جذب بیشتر فالوورها عملکرد موفقی داشته باشند. مسلما نتیجه این امر نیز افزایش شانس فروش بیشتر آنها بوده است. «پولپو» در این مسیر سعی می‌کند تا با انتشار مطالب جذاب پیرامون پوشاک و مد به این مهم دست یابد. می‌توانید برای مطالعه جدیدترین و جذاب‌ترین اخبار و مقالات مد و پوشاک، مجله پوشاک و مد «پولپو» را دنبال کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.