لوگوی پوشاک پولپوپوشاک پولپو (polpo.ir) عنوان فروشگاه لباسی است که بیشتر در زمینه فروش لباس‌های اسپرت و البته مردانه فعالیت دارد. پولپو برای آن دسته از افرادی که به دنبال خرید لباس اسپرت مردانه هستید محصولاتی با کیفیت با طرح هایی زیبا و به روز را ارائه می‌دهد. تنوع محصولات پولپو پاسخگوی انواع سلیقه‌ها می‌باشد.

 

لباس اسپرت: پوشاکی برای تمام فصول

این روزها طرفداران لباس‌های اسپرت از فوت و فن‌های این سبک استایل به خوبی آگاه هستند. این آگاهی در نتیجه   افزایش دامنه ارتباطات اجتماعی، تبلیغات رسانه‌ای و پر رنگ‌تر شدن دنیای مد و فشن صورت گرفته است. شما در تمام طول سال می‌توانید از لباس‌های اسپرت مناسب با فصل استفاده کنید و این بزرگ‌ترین مزیت پوشیدن لباس‌های اسپرت  است. شما در روزهای سرد زمستان نمی‌توانید ست کت و شلوارتان را هرچقدر هم شیک باشد بپوشید ولی با انتخاب استایلی اسپرت و زمستانی هم جذاب به نظر می‌رسید و هم از سرما یخ نمی‌زنید. در فصل تابستان هم نیازی نیست تا ظاهری رسمی و سنگین داشته باشید. ست کردن تیشرت و شلواری متناسب با فصل باعث می‌شود هم احساس راحتی بیشتری کنید و هم دیگران حس بهتری به شما داشته باشند.

 

پوشاک پولپو: اسپرت و به روز

پوشاک پولپو در تمام طول مدت فعالیت خود در تلاش بوده است تا با عرضه انواع لباس‌های اسپرت برند داخلی و خارجی ضمن احترام به سلیقه مشتریانش آنها را در جریان تغییرات دنیای مد و فشن نیز قرار دهد. با خرید از فروشگاه پولپو، تیپ و ظاهر شما نه تنها متفاوت بلکه به روز خواهد شد. مطمئنا خرید از پوشاک پولپو برای شما تجربه‌ای جدید و به یادماندنی خواهد بود. تجربه‌ای که مایل خواهید بود تا در اختیار دوستان خود نیز قرار دهید. در ادامه انواع پوشاک موجود در فروشگاه پولپو را به شما عزیزان معرفی می‌کنیم:

  • انواع تیشرت
  • ست تاپ و شلوارک
  • شلوار اسلش
  • انواع شلوارک
  • پیراهن مردانه
  • شلوار کتان
  • شلوار جی

 

علت نامگذاری پوشاک پولپو

واژه پولپو (polpo) در زبان ایتالیایی به معنای «اختاپوس»/«هشت پا» می‌باشد. مقایسه ویژگی‌های مختلف پوشاک پولپو با ویژگی‌های اختاپوس می‌تواند بیانگر وجه تسمیه این برند باشد. هشت بازوی اختاپوس نمادی از تنوع محصولات است. توانایی اختاپوس در تطابق با رنگ ها و بافت های اطراف خود می تواند تداعی کننده تنوع رنگ بندی ها باشد. اختاپوس ویژگی‌های بسیار منحصر بفردی دارد مانند پولپو و محصولات منحصربفرد این برند دوست داشتنی.