راهنمای خرید

تیشرت لانگ: معرفی و راهنمای انتخاب

تیشرت لانگ

آیا لباسی را می‌شناسید که شما را به یاد قشر خاصی از هنرمندان بیندازد؟ اگر پاسختان مثبت است احتمالا در حال تصور تیشرت لانگ هستید. لباسی که توسط خوانندگان هیپ هاپ رواج پیدا کرد و امروزه به یکی از انتخاب‌های پسران جوان تبدیل شده است. در این نوشتار به معرفی تیشرت لانگ و راهنمایی برای انتخاب تیشرت لانگ می‌پردازیم.

 

موسیقی هیپ هاپ و تیشرت لانگ

موسیقی هیپ هاپ به عنوان صدای اعتراض جوانان آمریکایی آفریقایی تبار نسبت به تبعیض نژادی، در دهه 60 میلادی پا به عرصه وجود گذاشت. این افراد که ساکن محله‌های فقیرنشین بودند به دلیل ناتوانی مالی به پوشیدن لباس افراد بزرگ‌تر خانواده روی می‌آوردند. بعدها و طی دهه‌های 70 و 80 میلادی به موازات گسترش و محبوبیت موسیقی هیپ هاپ، نحوه لباس پوشیدن خوانندگان آن نیز تبدیل به استایل محبوب جوانان آن روزگار شد. به این ترتیب در دل این اعتراضات بود که تیشرت لانگ متولد شد. در این میان نباید از تأثیر خواندگان دنیای رپ در برندسازی تیشرت لانگ نیز غافل شد.

 

تیشرت لانگ: انتخابی برای راحتی

گذشت زمان استایل هیپ هاپ را دچار تغییرات بسیاری کرد اما نتوانست بر روی عناصر اصلی آن و از جمله تیشرت لانگ تأثیری بگذارد همچنانکه در شکست دادن محبوبیت آن نیز ناتوان بود. احساس راحتی و جذابیتی که تیشرت لانگ به شما هدیه می‌دهد را شاید نتوانید با پوشیدن لباس‌های دیگر تجربه کنید. و این شاید مهم‌ترین دلیل برای انتخاب تیشرت لانگ باشد. در ادامه، محبوب‌ترین انواع تیشرت لانگ را معرفی می‌کنیم:

  • تیشرت لانگ طرح‌دار

طراحی‌های گرافیکی که بر روی انواع آستین کوتاه و آستین بلند این نوع تیشرت انجام می‌شود، خاص بودن این نوع لباس را بیشتر نشان می‌دهد.

 

  •  تیشرت لانگ بسکتبالی

اگر استایل هیپ هاپ و تیشرت لانگ برایتان جذاب است، به هنگام خرید لباس حتما گزینه تیشرت‌های بسکتبالی با ظاهر وینتیج را که بسیار محبوب و پرطرفدار هستند مد نظر قرار دهید.

 

  •  تیشرت لانگ با مارک پولو

یکی از پیشتازان صنعت پوشاک، برند پولو است که محبوبیتی جهانی دارد. تیشرت‌های لانگی که این شرکت تولید می‌کند نیز می‌تواند جذابیت استایل هیپ هاپ شما را دوچندان کند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.