راهنمای خرید

تیشرت زاپ دار : معرفی و راهنمای انتخاب

تیشرت زاپ دار

اگر به پوشیدن لباس‌های غیر رسمی و اسپرت عادت دارید و در عین حال مایلید تا همپای مد روز نیز باشید، خرید تیشرت و یا شلوار جین زاپ ‌دار بهترین پیشنهاد برای شما می‌تواند باشد. اگرچه قدمت شلوار جین زاپ دار کمی بیشتر از تیشرت زاپ ‌دار است ولی این نوع تیشرت توانسته است به سرعت به مدلی پرطرفدار تبدیل شود.

مد شدن لباس‌های زاپ دار

استقبال کارگران جامعه آمریکا از تولید شلوارهای جین به دلیل استحکام و قیمت مناسب آن باعث شد تا تولید این نوع شلوار به صورت انبوه در سال 1890 میلادی آغاز شود. این محبوبیت توانست تا اواخر دهه پنجاه میلادی زمانی که بازار داغ فیلم‌های وسترن به واسطه ستارگان سینمای آن دوران یعنی مارلون براندو و جیمز دین به اوج خود رسیده بود از طریق این بازیگران همچنان ادامه یابد.

شلوار جین برای جوانان آن روزگار از سویی نمادی از سرکشی و اعتراض به نظام سرمایه‌داری بود و از سویی دیگر حمایت از قشر کارگر جامعه. کم‌کم پوشیدن شلوار‌های جین رنگ و رو رفته و پاره که بر اثر استفاده طولانی مدت امری عادی شده بود برای جوانان آمریکایی به نشانی از تفریح و ماجراجویی نیز تبدیل شد. در دهه‌های 80 و 90 میلادی این سبک پوشش توانست به گروه‌های موسیقی راک، پانک و متال نیز نفوذ کند. پس از گذشت مدت زمان کوتاهی شلوار جین پاره یا زاپ دار به عنوان اولین نوع لباس زاپ دار وارد دنیای مد و فشن شد.

تیشرت زاپ دار

پس از ظهور شلوارهای جین زاپ دار، پوشیدن تیشرت زاپ دار نیز توانست به زودی در میان جوانان رخنه کرده و جای خود را پیدا کند. اکثر تی‌شرت های زاپ دار به صورت یقه گرد بوده و کمتر نوع یقه هفت را می‌توانید پیدا کنید البته به لیست کمیاب‌ها باید پولوشرت زاپ دار را نیز افزود. در بافت تیشرت های زاپ دار بیشتر از الیاف پنبه استفاده شده است و جنس پلی استر بخش کمتری از آن را تشکیل می‌دهد.

از همین رو پوششی مناسب برای فصول بهار و تابستان محسوب می‌شود. اگر اهل ورزش هستید و اندامی متناسب دارید با پوشیدن تیشرت های زاپ دار کشبافت و جذب می‌توانید استایلی منحصر به فرد داشته باشید. این نوع تیشرت قابلیت ست شدن با انواع کفش‌های اسپرت و نیز شلوارهای جین و کتان را دارد.

محصولات زاپ دار پولپو

برای مشاهده محصولات زاپ دار پولپو می‌توانید به لینک‌های ذیل مراجعه کنید:

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.